سبد خرید 0
شماره تماس
شماره تماس 03833388248

درباره ما

فروشگاه اینترنتی سی تو (C2oo.ir)

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

 در سال های اخیر با فراگیر شدن گجت های هوشمند مثل موبایل، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و ... سبب شد شاخه ای جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع نیازهای سی تو از گروه محصولات باشد. خرید یک گجت هوشمند مثل موبایل پایان کار نیست و قطعا این تلفن هوشمند نیاز به ابزارهای سی تو دیگری دارد که باید در کنار آن ها تهیه گردد.

 ترکیب دو عامل فوق، یعنی زمان و اجناس سی تو، مرجعی را می طلبد که دسترسی به ابزارهای سی تو را برای ما در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر سازد. به این نیاز برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه سی تو پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع اجناس سی تو برای تلفن های هوشمند، تبلت ها، کامپیوتر، دوربین و ... را آسان سازد.

 فروشگاه اینترنتی سی تو به عنوان اولین مرجع تخصصی فروش سی تو فعالیت خود را از سال 87 با هدف ارائه انواع اجناس سی تو برای کامپیوترهمراه آغاز کرد. با گذشت زمان و گسترش فعالیت های فروشگاه، سی تو به حوزه های دیگری همچون تبلت، لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و ... وارد شد و به اقتضای زمان و نیاز مشتریان نیز به حوزه های دیگری که وجود یک مرجع برای تهیه اجناس سی تو آن ضروری باشد وارد خواهد شد.

 فروشگاه سی تو برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

 عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه سی تو است.

 شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه سی تو با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه سی تو خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

 در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه سی تو با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. سی تو امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع اجناس سی تو برای شما فراهم کند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.